Úvahy

Chybami se člověk učí ..

6. září 2011 v 19:39 | Twink .
Zdravím:)
Jako dnešní úvahu pro zamyšlení jsem zvolila téma: Chybami se člověk učí ..
Tohle pořekadlo zná snad uplně každý ne? Ale jen málo kdo opravdu ví, co si pod tím představit ..
Že je to jasné? Ale vůbec! Tak čtěte a uvidíte, že je na tom hodně k zamyšlení! :P

V životě každý z nás udělá plno chyb, kterých po nějakém čase a nebo hned začně litovat. Nikdo není bez chyb a není člověk, který by nikdy žádnou neudělal. Všechny chyby se dělí na ty dobré a špatné .. Dobré vlastně ani nejsou chyby :D .. Dobré jsou ty, ze kterých si vezmeme nějaké ponaučení a nebo ty, které se nakonec ukázali jako žádné chyby a naopak se vše otočí k lepšímu .. Špatné chyby jsou prostě špatné! Je to něco, čeho se nemůžeme zbavit .. Užírá se to v nás a nejde to z hlavy ven .. Občas musíme udělat nějakej dobrej zkutek aby jsme se zbavili aspoň trochu toho pocitu, že něco bylo špatně.
Z každé chyby,ať dobré nebo špatné by se člověk měl ponaučit..Vždy slunce nesvítí jen na nás..I nad náma se jednou přeženou mraky a my byjsme se měli zastavit a říct si:

,,Chybami se člověk učí'' ..

Twink .

Štěstí najdeš, jen musíš hledat ♥

4. září 2011 v 11:41 | Twink .
Je mi 14 let .. Věk největších problémů, starostí a věčných depek.
Věk, kde si nejvíc říkáme ,,Tenhle život nemá smysl'' ..
Věk, při kterém hasne nejvíce životů!

A důvod?
Každý teenager je v tomto věku zorientovaný na uplně jiný práh citlivosti .. Stačí málo a rozbrečí se, nebo se naštve .. V těhlech stavech pak dochází i k tzv. ničení se ..

Rok a něco už mám problém s jedním klukem .. Nechci tu o něm víc psát, protože mé předchozí dva blogy byli jim plné a to už nechci! Musím na něj zapoměnout .. Měla jsem stejné stavy jako tady píšu, ale občas si řeknu:

,,Štěstí najdeš, jen musíš hledat'' ♥


 
 

Reklama