Deníček

Můj život má jiný smysl! Můj život je chlast a cigarety! ^^

16. září 2011 v 22:57 | Twink .
S malého, blonďatého, modrookého andílka vyrostl čert s pěkně velkými rohy!
Na co si budeme hrát ..
Nikdo z nás tu není žádné neviňátko .. Já nejsem vyjímka ..

Před možná už dvouma a půl rokama jsem si zapálila první cigaretu .. Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna kouření bude u mě na denním seznamu!
S tímle rokem přišli i první diskotéky v pořádném stylu .. První pořádně tvrdý chlast a pořádné kouření! V posledních týdnech i šňupací tabák - Red bull ♥

Je to puberta .. je to závislost! ^^ Je to ta výzva a ten ,,adrenalin'' ^^

Miluju to! Když si zapálíš tu cigaretu a pomalu ji kouříš a vychutnáváš.. Máš puštěnou písničku a sleduješ ten kouř jak ti jde z pusy! ♥ ..
Když si na ruku vysypeš ten hnědý šnuff a rychle to do sebe vtáhneš ♥ ..
Když do sebe klopíš jednoho paňase za druhým a ráno si nepamatuješ, co si dělal.. ♥


Užívám si! ♥

11. září 2011 v 17:31 | Twink .

Ahojte :-*

Než začnu, tak se vám musím na 100 000x omluvit! Je mi fakt trapně :D Celou dobu jsem teď byla totálně neaktivní a to jsem přitom na blog občas i koukala ..

A teď k tomu co se za poslední ty dny stalo!! :P
Všechno se podle mě začíná obracet zase k dobrému. Začala jsem si psát s jedním klukem, který bydlí kousek odemě .. No nevyklubalo se z něj nic dobrýho, ale jsou tu další a další ..:)
Waauuu! Jsem totálně nadšená :D Promiňte, ale ještě se musím zaradovat než vám to vyklopím :D:D

Včera jsme jeli do Ledče na nějaký divadlo, ve kterým hrál ségry přítel. Když jsme vystoupili z vlaku, měli se o nás postarat jeho dva kámoši. Mimochodem jednoho už jsem znala, protože když sme jednou takhle stopovali, tak uplně náhodou jsme ho stopli :D Potom jsem se jenom dovídala, že se mu líbím a takovýhle :D .. No tak .. Včerejšek byl super, ale trochu jsem se tam před nima styděla :D .. Na konci si odemě vzal číslo a slíbil, že mě někdy sveze na motorce.
Když jsme přijeli domů a já se chystala jít spát, říkám si, že se kouknu na mobil a jenom tak ze srandy jsem si v hlavě říkala: ,,No a teď tam od něj budu mít sms :D:D'' a zdálo se mi to tak nemožný .. Vytáhnu mobil a SMS OD NĚJ! .. Psal mi, že děkuje za to, že mě mohl zase vidět, ale že škoda že jsem byla trochu nesvá .. Odepsala jsem mu a on hned jestli budu mít zítra (dneska) čas. Že byjsme se mohli projet na tý motorce :P ..
Každej ví že já jsem stydlín největší ééry a ségra mi říká že jsem totální pitomec když jsem s ním nešla, ale nakonec jsem se z toho šikovně vyvlíkla tím, že se musím učit .. Však to byla pravda ale!:) .. A taky .. Bolí mě totiž hroozně ucho .. už zase! Zítra jdu k ušnímu a nejspíš mi ho bude píchat .. Včerejšek a i dnešek přežívám jedno díky ibalginu. Takže .. Až bude ucho dobrý, počítám že jestli mi ho píchnou, tak ve středu už bych s ním teda mohla jít ven:) Pááni .. určitě se těším! :) Ale taky se bojím no .. jsem srábotka jak říkám :D, ale on je rozumnej a určitě nadhodí téma protože .. Je v tom malinkej háček:

Mě je 14 a jemu je 21 !! :)

Přátelství? - Jebat na to!

5. září 2011 v 19:22 | Twink .
(Předem se omlouvám za hrubky a za to, že budu určitě sem tam víc sprostá!!)

Jsem naprosto vytočená!!

Historie mojí výbušnosti tohle už dlouho nezažila, to teda ne!!
Kdybych to tu měla všechno vypsat, byla bych tu do rána a proto jen: Píčo! Píčo! Kurvo! Kurvo!
Sakra jsem tak vytočená že to neni ani možný! :D .. Jenom tak načrtnu o co tu jde .. Jedná se o ty dvě holky (píči zasraný!), kvůli kterým jsme s kámoškou museli smazat naše starý blogy, protože je dali jednomu klukovi od nás z města (--> viz. první článek na tomto blogu). Na fb měli hrozně silácký řeči a nadávali nám a když jsme jedné z nich napsali, ať si to de s náma vyříkat ven, tak jenom jako ok, do očí si to vyříkáme!
Dneska ke mě kámoška jela a tak jsme se rozhodli, že si to teda vyříkáme! Zavolali jsme jim ale típali to! :D:D .. Pak sme jednu z nich viděli z dálky a jakmile si nás všimla, začala utíkat! No sorry ale to se nedalo .. vybuchli jsme smíchy ale rozutíkali se za ní! Začali jsme na ní ječet ale vona utíkala dál. Nadběhli jsme jí a to už se k ní přidala ta druhá a tak jsme řvali na obě .. Ani se nezastavili a teď? Na fb píšou jak jsme byli posraný až za ušima!! .. To si snad děláte prdel ne?? My na ně ječíme a nadáváme jim a voni před námi zdrhají a neřeknou ani slovo a pak tohle?! Tak to konec tohle ..


Dobré ráno ''

4. září 2011 v 10:49 | Twink .
Zdravíčko blogeři :)
  • Tak jak jste se všichni vyspali?
Já dnes byla donucena přez noc nechat otevřený okno a jsem uplně poštípaná :// Brr .. Už nikdy! :D

  • A co na dnešek plánujete?:)
Jelikož se nebavím s kámoškama s kterýma jsem nejvíc chodila ven, budu kejsnout doma. Myslím, že teď budu takhle doma zavřená furt, protože za to co mi udělali se s nima ani neplánuju bavit!


Ps: SPŘÁTELUJU ZDE

 
 

Reklama